V polovici marca časť nášho HENDUROT klubu vyrazila za poriadnou dávkou endura a offroadu do Bosny. Tri plné dni jazdenia a vyše 350km mimo asfaltu. Marcové počasie nám pripravilo všetko čo mohlo sneh, dážď, slnko.
Používame súbory cookies na zlepšenie fungovania webu, analýzu návštevnosti a prispôsobenie obsahu. Môžete prijať všetky cookies, odmietnuť nepodstatné alebo si nastaviť vlastné preferencie.