O klube

Vitajte v HENDUROT klube pre enduro motorkárov, kde cestovanie, dobrodružstvo a vášeň pre cestovné enduro motorky spojili ľudí ako nikdy predtým. Našou hlavnou úlohou je poskytovať vám príležitosti na cestovanie, stretávanie sa, spoločné jazdy a zdokonalenie vašich schopností v teréne aj na ceste.

S členstvom v našom klube si nezískate iba prístup k fascinujúcim dobrodružstvám, ale zároveň si vytvoríte nové priateľstvá. Naša webová stránka vás pravidelne informuje o najnovších udalostiach a novinkách, čo vám umožní vždy vedieť, čo je v pláne, a jednoducho si vybrať udalosť, ktorá vám najviac vyhovuje, či už ide o jej charakter alebo časový harmonogram.

Pripojte sa k nám a buďte súčasťou tejto vášnivej komunity enduro motorkárov. Spoločne budeme objavovať nové horizonty a zdieľať dojmy z nezabudnuteľných dobrodružstiev.

Expedície

Enduro škola

Klubové jazdenie a stretnutia

Cestovanie

Členstvo

Každý člen klubu HENDUROT, ktorý vlastní cestovné enduro (yamaha tenere, BMW GS, Honda africa atď) musí poslať prihlášku následne po schválení a zaplatení ročného poplatku sa stáva členom klubu. Ročný poplatok je 49 euro a v cene je zahrnuté limitovaný balíček s darčekmi a klubovým oblečením a karta vďaka ktorej čerpáte výhody od našich partnerov. Podmienka členstva je okrem uhradenia poplatku zúčastniť sa ročne aspoň na jednom evente.

 

LIMITOVANÝ POČET 99 ČLENOV

 

49

limitovaný balíček s darčekmi

  • Klubové oblečenie
  • Účasť na podujatiach
  • Klubová karta
  • Extra výhody
  • Darčeky
Vstúpte teraz