NAVIGATION TROPHY 2024

HENDUROT NAVIGATION TROPHY 2024

2.-8.9.2024
SLOVENSKO – MAĎARSKO – SRBSKO – BOSNA – ČIERNA HORA Expedično, navigačná TROPHY pre všetkých cestovateľov a dobrodruhov. Je tu nová výzva, prichádza dobrodružstvo aké tu ešte nebolo. Čaka ťa navigačná trophy, ktorá ťa prevedie až cez päť  krajín. Absolvuješ trasu dlhú vyše 1500km, z toho viac ako 400km offroad trasami. Prejdeš nespočetné množstvo národných parkov a pohorí , objavíš prekrásne miesta a mestá. Uvidíš tie najkrajšie jazerá a rieky až kým nedorazíš na morské pobrežie. Najdlhšia expedičná trophy svojho druhu, aká tu kedy bola.

Jazda

Účastník dostane komplet podklady k trase ako mapy, GPS súradnice a popisy situácií. To znamená, že pre úspešné absolvovanie stačí navigácia alebo navigácia v mobile. Denný nájazd je od 150 do 300 km podľa terénu a jednotlivých etáp. Trasu vedú asfaltovými aj offroad cestami všetko je ale zjazdné pre veľké cestovné endurá. (náročnosť od 6/10 )

Výbava

Cestovné enduro vhodné pre jazdu aj v térene (BMW GS, HONDA AFRICA TWIN, DUCATI MULTISTRADA, YAMAHA TENERE 700 atď) pneumatiky vzor 50/50 ako napr. Pirelli scorpion str, Dunlop trailmax atď. Odpurúča sa kryt motora a padacie rámy. Navigácia alebo mobil s navigáciou s možnosťou zadať GPS súradnice. Prilba, enduro čižmy a chrániče (čím viac tým lepšie pre vás) cestovné poistenie.

Previous
Next

Ubytovanie

Každý účastník TROPHY dostane zoznam miest, kde sa všetci spolu stretneme a kde sa bude konať rozprava o zážitkoch z cesty spolu s ostatnými účastníkmi. Je teda iba na tebe, aké ubytovanie si vyberieš. Či to bude hotel , ubytovňa alebo dáš prednosť kempovaniu. Miesta na noc sú vyberané tak, aby bolo v okolí čo najviac možnosti ubytovania, doplnenia zásob a natankovania paliva.

Vyhodnotenie

Účastníci počas etáp zbierajú fotopointy a GPS body. Pričom sa musia každé ráno dostaviť na štart etapy. Pre každého účastníka čo absolvuje celú TROPHY je pripravená upomienková medaila.
“Ubytovanie nie je zahrnuté v cene”

Trasa

Trasa HENDUROT NAVIGATION TROPHY povedie z Brezna, kde bude oficiálne zahájenie akcie, technická prebierka a štart. Pokračujeme Maďarskom do Srbska, z tade do Bosny a končíme na pobreží Čiernej Hory, kde nás čaká zaslúžený oddych pri mori. Všetky trasy budú viesť tými najkrajšími miestami daných krajín a budú doplnené o horské a lesné offroad prejazdy. Čakajú nás národne parky, pohoria, rieky, jazerá, pobrežie. Približná vzdialenosť vyše 1500km z toho vyše 400km mimo asfalt.

Start Navigation trophy 2024- Brezno / Slovakia
Finish Montenegro

+1500KM

Trasa

8

dni

6

Obtiažnosť (1-10)

Brezno - Slovensko

Štart

Štartovné

200
 • * v cene je zahrnutá účasť na podujatí , štartovné číslo, tričko podujatia, darčeky od partnerov podujatia
 • * kompletné mapové podklady k trasám a roadbook
 • * povolenia na prejazdy (tam kde sú potrebné)
 • * sprievodná dodávka v prípade poruchy a asistenčné vozidla
 • * upomienková medaila
 • * zľava pre členov HENDUROT KLUBU 15%
 • * štartovné platí v prípade registrácií do 1.6.2024 po tomto dátume sa štartovné zvyšuje.
 • * limit na akciu je 99 účastníkov

KONTAKTUJTE NÁS

  Použitím tohto formulára súhlasíte s uchovávaním a spracovaním vašich údajov na tejto webovej stránke.

   

   

  TVOJE ADRENALíNOVÉ moto dobrodružstvo ✌️