HENDUROT TROPHY SERBIA 13-16.6.2024

HENDUROT TROPHY SERBIA 2024: Bola to výzva! Máme za sebou jedinečnú akciu – HENDUROT TROPHY SERBIA 2024. 25 odhodlaných jazdcov otestovalo svoje schopnosti a vytrvalosť v nádherných, ale náročných podmienkach srbských národných parkov Kopaonik a Golia. Počas troch dní plných adrenalínu a dobrodružstva prešli jazdci viac ako 500 kilometrov rozmanitých a technicky náročnejších trás. Národné parky Kopaonik a Golia ponúkajú krásne scenérie, ktoré sú výzvou pre každého milovníka endura. Pretekári sa stretli s rôznorodými terénmi, od kamenistých ciest cez lesné cesty až po strmé stúpania a klesania, ktoré otestovali ich zručnosti a odvahu. 

Okrem účaštníkov zo Slovenska, sa k nám pridala aj neuveriteľne energická skupina zo Srbska – Serbija bez Asfalta, ktorá okrem skúseností s jazdením priniesla aj kopu smiechu. HENDUROT TROPHY SERBIA 2024 nebola len o súťažení, ale aj o skvelom, spoločne strávenom čase. 

Srdečne ďakujeme všetkým účastníkom, organizátorom a partnerom za to, že prispeli k úspechu tohto výnimočného podujatia. Tešíme sa na ďalší ročník, ktorý prinesie ešte viac dobrodružstva a nezabudnuteľných zážitkov! 

A samozrejme gratulujeme víťazom: Jozef Máňa Milan Ďurian Martin Rak Vidíme sa!