HENDUROT ti prináša jedinečnú enduro školu pre začiatočníkov a pokročilých s certifikovaným inštruktorom

25. - 26. mája

29. - 30. júna

Náš inštruktor

Andrew, spoluzakladateľ FLYTORIDE.com, nadšenec BMW Motorrad s viac ako 550 tisíc kilometrami skúseností na motocykloch #bmwmotorrad. Narodil sa v roku 1992 v Českej republike. Certifikovaný off-road inštruktor, sprievodca v Južnej Afrike a “adventure hooligan”.

*2-dňový enduro tréning pre začiatočníkov*

Je kurz vhodný pre mňa?

Nikdy ste neboli na výcvikovom kurze off-road so svojím cestovným endurom, alebo je to už nejaký čas, čo ste na ňom boli? Sú vaše skúsenosti s endurom mimo asfalt obmedzené na niekoľko poľných ciest a učenie sa za pochodu?

Je kurz vhodný pre mňa?

Chcete sa naučiť jazdiť na motorke v teréne hneď od začiatku bez ohľadu na to, koľko skúseností ste už na motorke získali?

Ak áno, našli ste kurz pre vás.

Poskytneme vám pevné základy základov endura, ktoré sú nevyhnutné pre vaše budúce dobrodružstvá mimo asfaltu. Tento kurz je rovnako zaujímavý, ak ste už absolvovali začiatočnícky/základný výcvik, ale medzitým ste mali málo príležitostí uplatniť techniky jazdy. Vtedy môžete a mali by ste pokračovať v prehlbovaní a upevňovaní základov predtým, ako sa posuniete o niekoľko krokov ďalej.

Čo sa naučím?

Cieľom dvojdňového školenia enduro pre začiatočníkov je v prvom rade zladiť vás a všu motoroku tak, aby ste sa v teréne cítili bezpečnejšie a pohodlnejšie a získali zdravú sebadôveru v rôznych situáciách.

V skupine s maximálne 8 osobami vám naši inštruktori poskytnú najdôležitejšie základy jazdy v teréne na turistickom endure. Techniky, ktoré sa počas školenia naučíte, vám pomôžu lepšie jazdiť v teréne aj na ceste.

Ide o ideálny tréning pre začiatočníkov, vďaka ktorému sa jazda v teréne na endure stane zábavou a vytvorí sa pevný základ pre všetky vaše budúce dobrodružstvá.

*2-dňový pokročilý enduro tréning*

Je tento tréning vhodný pre mňa?

Vybudovali ste si počas základného výcviku dobré základy techniky jazdy na cestovnom endure a nedávno ste mali možnosť tieto základy uplatniť v praxi?

Cítite sa sebaisto pri jazde v kľude na štrkových a poľných cestách pri rýchlosti nad 40 km/h? Máte dobrý cit pre zatáčanie v teréne? Viete, ako viesť motocykel na úzkych cestách bez vyvíjania sily na riadidlá? Nemusíte sa sústrediť len na techniku jazdu, ale vnímate aj to, čo sa deje okolo vás?

Potom by ste sa mali zúčastniť na našom výcvikovom programe pre pokročilých.

Budeme stavať na vašich základoch endura a rozšírime ich o ďalšie detaily.

Ide o ideálny tréningový program pre jazdcov, ktorí absolvovali jeden alebo viac základných/začiatočníckych tréningov. Teraz je čas preskúmať ďalšiu úroveň terénnej jazdy enduro.

Trate sa zmenšujú, zákruty sú čoraz ostrejšie, svahy sú strmšie a dlhšie a povrch sa sem-tam šmýka 😉

Školenie je rovnako zaujímavé, ak ste už absolvovali kurz pre pokročilých, ale medzitým ste mali málo príležitostí na precvičenie techniky jazdy. Vtedy môžete a mali by ste zlepšiť svoju techniku jazdy prostredníctvom nášho kurzu.

Čo sa naučím?

Cieľom dvojdňového školenia enduro pre pokročilých jazdcov je upevniť a zlepšiť vaše existujúce zručnosti a vedomosti zo základného/začiatočníckeho školenia.

Ďalší rozvoj sa dá dosiahnuť len neustálym opakovaním cvičení. Naši inštruktori sa budú venovať základom v skupine maximálne 8 ľudí, ale podiel jazdy v Enduro parku a náročnosť jednotlivých cvičení sa pre nich bude zvyšovať, cesty sa budú zmenšovať, zákruty budú ostrejšie, svahy budú strmšie a dlhšie a povrch bude sem-tam aj šmykľavejší ;-).

* Možnosť ubytovania s raňajkami + 99 euro/2noci