No services found.
No services found.

BMW GS Challenge 2024

BMW MOTORRAD predstavuje BMW GS Challenge 2024

11.5.2024

GS Challange tvoja adrenalínová ENDURO  výzva v srdci Slovenska…

Je tu nová výzva ! Vyraz na svojom BMW na 200km dlhý okruh počas, ktorého si užiješ lesné prejazdy, asfaltové presuny tými najkrajšími cestami stredného Slovenska a absolvuj offroad testy zručnosti, počas ktorých budeš môcť vyskúšať nové modely BMW a to GS 1300 a GS 900.

Jazda

Účastník dostane komplet podklady k trase, ako mapy, GPS súradnice a popisy situácií. To znamená, že pre úspešné absolvovanie stačí navigácia alebo navigácia v mobile. Počas asfaltového presunu bude zbierať body a postupne sa dostane k viacerým offroad testom. Niektoré testy absolvuje na svojej moto a na niektorých zas budú pripravené motocykle BMW GS 900 a GS 1300 na ktorých bude musieť absolvovať test.

Výbava

Cestovné enduro s ŠPZ, značky BMW vhodné pre jazdu aj v térene, pneumatiky vzor 50/50 ako napr. Pirelli scorpion str, Dunlop trailmax atď. Odpurúča sa kryt motora a padacie rámy. Navigácia alebo mobil s navigáciou s možnosťou zadať GPS súradnice. Prilba, enduro čižmy a chrániče (čím viac tým lepšie pre vás).

Ubytovanie

Akcia GS Challenge bude štartovať aj končiť v najväčšom múzeu exotických áut v strednej Európe DOUBLE RED Cars museum. Kde bude okrem odovzdávanie cien, pripravené aj posedenie a občerstvenie pre jazdcov, predstavenie modelov BMW GS 1300 a GS 900, cestovateľské prednášky a spoločenský program. V prípade rezervácií ubytovania kontakt www.doubleredcars.sk

UBYTOVANIE NIE JE ZAHRNUTÉ V CENE ŠTARTOVNÉHO A KAŽDÝ ÚČASTNÍK SI HO OBJEDNÁVA A HRADÍM SÁM.

Vyhodnotenie

Účastníci počas dňa zbierajú fotopointy a GPS body a absolvujú rôzne testy zručnosti a jazdy v teréne, ktoré sú hodnotené. Pre každého účastníka, čo absolvuje celú GS Challenge je pripravená upomienková medaila.

Štartovné

99
 • * v cene je zahrnutá účasť na podujatí , štartovné číslo, limitované tričko podujatia, darčeky od partnerov podujatia
 • * kompletné mapové podklady k trasám a roadbook
 • * možnosť vyskúšať nové modely BMW GS
 • * sprievodná dodávka v prípade poruchy a asistenčné vozidla
 • * upomienková medaila
 • * účasť na večernom programe
 • * občerstvenie pre účastníkov
 • * limit na akciu je 50 účastníkov

+200KM

Trasa

8

Hodín

6

Obtiažnosť (1-10)

Brezno - Slovensko

Štart

KONTAKTUJTE NÁS

  Použitím tohto formulára súhlasíte s uchovávaním a spracovaním vašich údajov na tejto webovej stránke.

   

   

  TVOJE ADRENALíNOVÉ moto dobrodružstvo ✌️